Auktionen avslutad:
200 kr
Avslutas: 11 AUG 19:06
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Bestickservisdelar
nr. 631989

Bestickservisdelar, Franska liljan, Nysilver, skedar och gafflar, 1900-tal

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 4 2022-08-11 18:13:54 200 kr
Budgivare 3 2022-08-09 20:15:07 175 kr
Budgivare 2 2022-08-09 01:31:54 150 kr
Budgivare 3 2022-08-09 20:14:40 150 kr
Budgivare 2 2022-08-09 01:31:54 125 kr
Budgivare 3 2022-08-09 20:14:03 100 kr
Budgivare 2 2022-08-09 01:31:54 75 kr
Budgivare 1 2022-08-06 17:19:19 50 kr