Auktionen avslutad:
900 kr
Avslutas: 10 AUG 19:30
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Allmogebroderi
nr. 631994

Allmogebroderi, schattersöm, uppspänd på ram, 55 x 65

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (15 bud)
Budgivare 4 2022-08-05 15:00:38 900 kr
Budgivare 5 2022-08-10 19:21:29 850 kr
Budgivare 4 2022-08-05 15:00:38 800 kr
Budgivare 5 2022-08-10 19:21:18 750 kr
Budgivare 4 2022-08-04 09:24:05 700 kr
Budgivare 3 2022-08-03 22:22:43 650 kr
Budgivare 3 2022-08-03 22:22:43 600 kr
Budgivare 1 2022-08-04 05:35:37 550 kr
Budgivare 3 2022-08-03 22:22:43 350 kr
Budgivare 1 2022-08-03 19:37:32 300 kr
Budgivare 1 2022-08-03 19:37:32 150 kr
Budgivare 3 2022-08-03 22:22:22 125 kr
Budgivare 1 2022-08-03 19:37:32 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 21:50:00 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 19:37:32 50 kr