Auktionen avslutad:
500 kr
Avslutas: 11 AUG 19:16
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Böcker
nr. 631996

Böcker och kataloger, klockor, ur mm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 2 2022-08-11 19:13:27 500 kr
Budgivare 3 2022-08-11 11:22:08 450 kr
Budgivare 2 2022-08-08 19:44:19 400 kr
Budgivare 2 2022-08-08 19:44:19 125 kr
Budgivare 1 2022-08-08 20:21:03 100 kr
Budgivare 2 2022-08-08 19:44:19 75 kr
Budgivare 1 2022-08-05 22:14:05 50 kr