Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 10 AUG 19:32
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Krus
nr. 631997

Krus, 2 st, Rörstrand och Gustavsberg, H = 21 o mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 6 2022-08-10 14:35:10 250 kr
Budgivare 4 2022-08-09 19:25:34 200 kr
Budgivare 6 2022-08-10 14:35:05 200 kr
Budgivare 4 2022-08-09 19:25:31 175 kr
Budgivare 5 2022-08-09 00:42:52 150 kr
Budgivare 4 2022-08-05 03:17:15 125 kr
Budgivare 3 2022-08-04 23:33:05 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 20:25:44 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 21:35:05 50 kr