Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 10 AUG 19:40
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Vykort
nr. 632004

Vykort, ett parti, oskrivna

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 5 2022-08-10 19:37:22 250 kr
Budgivare 4 2022-08-09 01:14:45 200 kr
Budgivare 2 2022-08-09 05:30:48 175 kr
Budgivare 4 2022-08-09 01:14:45 150 kr
Budgivare 2 2022-08-04 22:03:25 125 kr
Budgivare 3 2022-08-04 20:50:36 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 11:34:57 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 20:51:36 50 kr