Auktionen avslutad:
150 kr
Avslutas: 10 AUG 19:39
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Vykort
nr. 632005

Vykort, ett parti, bl.a. oskrivna

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 2 2022-08-09 05:31:25 150 kr
Budgivare 3 2022-08-09 01:15:19 125 kr
Budgivare 2 2022-08-09 05:31:19 125 kr
Budgivare 3 2022-08-09 01:15:19 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 11:35:21 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 20:51:00 50 kr