Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 10 AUG 19:43
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Allmogetextilier
nr. 632009

Allmogetextilier

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 4 2022-08-10 19:35:31 350 kr
Budgivare 1 2022-08-03 21:50:36 300 kr
Budgivare 1 2022-08-03 21:50:36 150 kr
Budgivare 3 2022-08-09 01:17:14 125 kr
Budgivare 1 2022-08-03 21:50:36 100 kr
Budgivare 2 2022-08-08 20:00:46 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 21:50:36 50 kr