Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 10 AUG 19:44
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Allmogetextilier
nr. 632010

Allmogetextilier

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 5 2022-08-10 18:28:49 250 kr
Budgivare 1 2022-08-09 20:59:24 200 kr
Budgivare 4 2022-08-09 20:20:54 175 kr
Budgivare 3 2022-08-08 20:01:15 150 kr
Budgivare 4 2022-08-09 20:20:50 125 kr
Budgivare 3 2022-08-08 20:01:00 100 kr
Budgivare 2 2022-08-06 21:58:28 75 kr
Budgivare 1 2022-08-04 09:48:37 50 kr