Auktionen avslutad:
950 kr
Avslutas: 10 AUG 19:46
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Frimurarglas
nr. 632011

Frimurarglas, 2 sorter + likörglas, Kosta Diamant

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 1 2022-08-10 18:50:02 950 kr
Budgivare 3 2022-08-10 19:43:03 900 kr
Budgivare 1 2022-08-10 18:50:02 800 kr
Budgivare 3 2022-08-10 19:42:17 750 kr
Budgivare 1 2022-08-10 18:50:02 600 kr
Budgivare 3 2022-08-10 19:41:58 550 kr
Budgivare 1 2022-08-10 12:32:24 100 kr
Budgivare 2 2022-08-09 22:30:39 75 kr
Budgivare 1 2022-08-09 00:44:47 50 kr