Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 11 AUG 19:05
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Selterglas
nr. 632027

Selterglas, 8 st, samt dessertvinglas, 9 st, höjd 17,5 cm och mindre, ishink, kristall, bl a Boda och Orrefors.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 7 2022-08-11 18:41:34 400 kr
Budgivare 6 2022-08-11 13:20:41 350 kr
Budgivare 7 2022-08-11 18:41:28 350 kr
Budgivare 6 2022-08-11 13:20:41 300 kr
Budgivare 5 2022-08-11 09:18:29 250 kr
Budgivare 3 2022-08-10 21:38:36 200 kr
Budgivare 5 2022-08-11 09:18:24 200 kr
Budgivare 3 2022-08-10 21:31:58 175 kr
Budgivare 4 2022-08-10 21:28:14 150 kr
Budgivare 3 2022-08-09 21:43:10 125 kr
Budgivare 2 2022-08-08 22:34:09 100 kr
Budgivare 1 2022-08-04 21:46:51 75 kr
Budgivare 1 2022-08-04 21:46:51 50 kr