Auktionen avslutad:
75 kr
Avslutas: 11 AUG 19:10
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Ölglas
nr. 632031

Ölglas, 11 st, martiniglas, 6 st, höjd 21 cm och mindre.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (2 bud)
Budgivare 2 2022-08-11 13:17:38 75 kr
Budgivare 1 2022-08-05 19:47:11 50 kr