Auktionen avslutad:
75 kr
Avslutas: 11 AUG 19:20
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Konstböcker
nr. 632033

Konstböcker, mm.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (2 bud)
Budgivare 2 2022-08-11 18:56:35 75 kr
Budgivare 1 2022-08-04 20:25:17 50 kr