Auktionen avslutad:
200 kr
Avslutas: 11 AUG 19:25
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Alfred Brehm
nr. 632042

Alfred Brehm, Djurens liv, 22 band, 1929-1931.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 1 2022-08-08 23:33:47 200 kr
Budgivare 2 2022-08-10 22:26:20 175 kr
Budgivare 1 2022-08-08 23:33:47 150 kr
Budgivare 2 2022-08-06 14:10:11 125 kr
Budgivare 1 2022-08-04 20:10:05 100 kr
Budgivare 2 2022-08-06 14:10:08 75 kr
Budgivare 1 2022-08-04 20:10:05 50 kr