Auktionen avslutad:
3 400 kr
Avslutas: 11 AUG 20:04
Utropspris:  2 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Den
nr. 632050

Den svenska adelns ättartavlor, Gustaf Elgenstierna, 9 band

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (22 bud)
Budgivare 1 2022-08-11 20:01:14 3 400 kr
Budgivare 6 2022-08-11 20:00:50 3 300 kr
Budgivare 1 2022-08-11 19:57:58 3 200 kr
Budgivare 6 2022-08-11 11:22:25 3 100 kr
Budgivare 6 2022-08-11 11:22:25 2 100 kr
Budgivare 1 2022-08-11 19:57:48 2 000 kr
Budgivare 6 2022-08-11 11:22:25 1 600 kr
Budgivare 1 2022-08-11 19:57:36 1 500 kr
Budgivare 6 2022-08-11 11:22:25 950 kr
Budgivare 1 2022-08-11 19:57:23 900 kr
Budgivare 6 2022-08-11 11:22:25 850 kr
Budgivare 5 2022-08-06 19:30:45 800 kr
Budgivare 5 2022-08-05 10:01:38 650 kr
Budgivare 4 2022-08-05 09:12:01 600 kr
Budgivare 3 2022-08-04 20:44:39 550 kr
Budgivare 4 2022-08-05 09:11:55 550 kr
Budgivare 3 2022-08-04 20:44:39 500 kr
Budgivare 4 2022-08-05 09:11:47 450 kr
Budgivare 3 2022-08-04 20:44:39 125 kr
Budgivare 1 2022-08-04 20:15:24 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 20:23:24 100 kr
Budgivare 1 2022-08-04 20:15:24 50 kr