Auktionen avslutad:
125 kr
Avslutas: 11 AUG 19:40
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Radio
nr. 632055

Radio, Concerto, typ U 552.

Anmärkningar: Ej funktionstestad.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 2 2022-08-11 19:17:40 125 kr
Budgivare 3 2022-08-11 12:36:19 100 kr
Budgivare 2 2022-08-09 21:10:32 75 kr
Budgivare 1 2022-08-04 22:49:06 50 kr