Auktionen avslutad:
700 kr
Avslutas: 11 AUG 20:06
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Litteratur
nr. 632056

Litteratur, kont och antikviteter

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (17 bud)
Budgivare 5 2022-08-11 20:02:07 700 kr
Budgivare 7 2022-08-11 18:58:06 650 kr
Budgivare 6 2022-08-11 15:37:58 600 kr
Budgivare 7 2022-08-11 18:58:03 550 kr
Budgivare 6 2022-08-11 15:37:58 500 kr
Budgivare 7 2022-08-11 18:58:00 450 kr
Budgivare 6 2022-08-11 15:37:58 400 kr
Budgivare 5 2022-08-07 18:22:32 350 kr
Budgivare 3 2022-08-05 11:15:21 300 kr
Budgivare 5 2022-08-07 18:22:27 300 kr
Budgivare 3 2022-08-05 11:15:21 250 kr
Budgivare 4 2022-08-05 10:56:05 200 kr
Budgivare 4 2022-08-05 10:56:05 150 kr
Budgivare 3 2022-08-05 10:03:00 125 kr
Budgivare 3 2022-08-05 10:02:35 100 kr
Budgivare 2 2022-08-05 09:17:15 75 kr
Budgivare 1 2022-08-04 20:16:22 50 kr