Aktuellt bud:
3 500 kr

Bjud!
Avslutas: 11 AUG 20:08
Utropspris:  2 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
1d, 2h, 40m, 1s
Malmö
Spara i minneslista
Värja
nr. 632057

Värja, sjöofficer, svenska flottan, M1878/1915, Klinga med etsad dekor "Konungen" och "Fäderneslandet", portepé, L=90

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (45 bud)
Budgivare 9 2022-08-10 00:38:52 3 500 kr
Budgivare 10 2022-08-10 05:59:08 3 400 kr
Budgivare 9 2022-08-09 20:16:47 3 300 kr
Budgivare 1 2022-08-07 21:19:44 3 200 kr
Budgivare 9 2022-08-09 20:16:24 3 200 kr
Budgivare 1 2022-08-07 21:19:44 3 100 kr
Budgivare 8 2022-08-07 21:03:37 3 000 kr
Budgivare 8 2022-08-07 21:03:37 2 900 kr
Budgivare 1 2022-08-07 21:19:18 2 800 kr
Budgivare 8 2022-08-07 21:03:37 2 300 kr
Budgivare 1 2022-08-04 20:12:36 2 200 kr
Budgivare 7 2022-08-05 09:12:53 2 100 kr
Budgivare 1 2022-08-04 20:12:36 2 000 kr
Budgivare 7 2022-08-05 09:12:47 1 900 kr
Budgivare 1 2022-08-04 20:12:36 1 800 kr
Budgivare 6 2022-08-04 22:46:47 1 700 kr
Budgivare 1 2022-08-04 20:12:36 1 600 kr
Budgivare 6 2022-08-04 22:46:45 1 500 kr
Budgivare 1 2022-08-04 20:12:36 1 400 kr
Budgivare 3 2022-08-04 21:45:34 1 300 kr
Budgivare 1 2022-08-04 20:12:36 1 200 kr
Budgivare 3 2022-08-04 21:45:22 1 100 kr
Budgivare 1 2022-08-04 20:12:36 1 000 kr
Budgivare 3 2022-08-04 21:45:19 950 kr
Budgivare 1 2022-08-04 20:12:36 900 kr
Budgivare 3 2022-08-04 21:44:15 850 kr
Budgivare 1 2022-08-04 20:12:36 800 kr
Budgivare 3 2022-08-04 21:44:11 750 kr
Budgivare 1 2022-08-04 20:12:36 700 kr
Budgivare 3 2022-08-04 21:44:07 650 kr
Budgivare 1 2022-08-04 20:12:36 600 kr
Budgivare 3 2022-08-04 21:44:03 550 kr
Budgivare 1 2022-08-04 20:12:36 500 kr
Budgivare 3 2022-08-04 21:43:59 450 kr
Budgivare 1 2022-08-04 20:12:36 400 kr
Budgivare 3 2022-08-04 21:43:52 350 kr
Budgivare 1 2022-08-04 20:12:36 300 kr
Budgivare 5 2022-08-04 21:37:16 250 kr
Budgivare 1 2022-08-04 20:12:36 200 kr
Budgivare 4 2022-08-04 21:23:22 175 kr
Budgivare 1 2022-08-04 20:12:36 150 kr
Budgivare 3 2022-08-04 20:21:02 125 kr
Budgivare 1 2022-08-04 20:12:36 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 20:14:28 75 kr
Budgivare 1 2022-08-04 20:12:36 50 kr