Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 11 AUG 20:25
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Böcker
nr. 632090

Böcker, 1800-1900 tal, "Gustav Wasa, ett 400 års minne", Illustrerad världshistoria, Victor Rydberg, fotoalbum, äldre.

Anmärkningar: Två böcker har lösa/skadade ryggar.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 6 2022-08-11 20:22:34 300 kr
Budgivare 4 2022-08-11 11:22:50 250 kr
Budgivare 6 2022-08-11 18:59:25 200 kr
Budgivare 4 2022-08-11 11:22:50 175 kr
Budgivare 5 2022-08-11 13:20:31 150 kr
Budgivare 4 2022-08-11 11:22:50 125 kr
Budgivare 2 2022-08-10 21:03:34 100 kr
Budgivare 3 2022-08-11 01:05:13 100 kr
Budgivare 2 2022-08-05 20:01:48 75 kr
Budgivare 1 2022-08-05 09:52:56 50 kr