Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 11 AUG 21:04
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Stövelknekt
nr. 632101

Stövelknekt, metall, "Ostasiat", Th. Landin, 1967. L=33

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 4 2022-08-07 13:18:10 250 kr
Budgivare 2 2022-08-05 14:16:04 200 kr
Budgivare 3 2022-08-05 19:10:39 200 kr
Budgivare 2 2022-08-05 14:16:04 175 kr
Budgivare 3 2022-08-05 19:10:31 150 kr
Budgivare 2 2022-08-05 14:16:04 125 kr
Budgivare 3 2022-08-05 19:10:24 100 kr
Budgivare 2 2022-08-05 14:16:04 75 kr
Budgivare 1 2022-08-05 11:36:24 50 kr