Auktionen avslutad:
550 kr
Avslutas: 10 AUG 20:09
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Damcykel
nr. 632107

Damcykel, Research Dynamics, 28 tum, 3 vxl

Anmärkningar: I behov av översyn

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (15 bud)
Budgivare 5 2022-08-10 19:55:23 550 kr
Budgivare 9 2022-08-10 18:41:21 500 kr
Budgivare 10 2022-08-10 18:36:09 450 kr
Budgivare 9 2022-08-10 15:34:09 400 kr
Budgivare 7 2022-08-08 14:31:16 350 kr
Budgivare 8 2022-08-08 20:03:51 350 kr
Budgivare 7 2022-08-07 13:17:29 300 kr
Budgivare 6 2022-08-07 12:37:22 250 kr
Budgivare 5 2022-08-05 20:30:48 200 kr
Budgivare 2 2022-08-05 18:34:24 175 kr
Budgivare 4 2022-08-05 15:33:08 150 kr
Budgivare 2 2022-08-04 22:20:04 125 kr
Budgivare 3 2022-08-04 22:18:49 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 14:54:14 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 23:08:22 50 kr