Auktionen avslutad:
125 kr
Avslutas: 11 AUG 19:08
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Häcksax
nr. 632145

Häcksax, elektrisk + grästrimmer, batteridriven

Anmärkningar: EJ testat på plats

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 1 2022-08-11 00:06:57 125 kr
Budgivare 3 2022-08-10 11:23:55 100 kr
Budgivare 2 2022-08-05 16:53:58 75 kr
Budgivare 1 2022-08-04 19:52:55 50 kr