Aktuellt bud:
200 kr

Bjud!
Avslutas: 12 AUG 19:50
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
2d, 2h, 32m, 25s
Malmö
Spara i minneslista
Skyttepris
nr. 632172

Skyttepris, patinerad zink, H=30

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 2 2022-08-07 15:33:52 200 kr
Budgivare 5 2022-08-07 11:02:19 175 kr
Budgivare 4 2022-08-06 20:26:52 150 kr
Budgivare 2 2022-08-05 22:22:09 125 kr
Budgivare 3 2022-08-06 07:23:16 100 kr
Budgivare 2 2022-08-05 22:22:09 75 kr
Budgivare 1 2022-08-05 21:03:49 50 kr