Auktionen avslutad:
500 kr
Avslutas: 12 AUG 20:18
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Kaffeskedar
nr. 632188

Kaffeskedar, silver, 12 st, V=116 g

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 7 2022-08-08 18:02:40 500 kr
Budgivare 5 2022-08-07 11:53:44 450 kr
Budgivare 7 2022-08-08 18:02:01 400 kr
Budgivare 5 2022-08-07 11:53:44 350 kr
Budgivare 7 2022-08-08 18:01:44 300 kr
Budgivare 5 2022-08-07 11:53:44 250 kr
Budgivare 6 2022-08-07 21:37:43 200 kr
Budgivare 5 2022-08-07 11:53:44 175 kr
Budgivare 4 2022-08-07 08:05:09 150 kr
Budgivare 3 2022-08-07 03:00:07 125 kr
Budgivare 1 2022-08-06 14:33:09 100 kr
Budgivare 2 2022-08-06 14:21:41 75 kr
Budgivare 1 2022-08-05 22:46:06 50 kr