200 kr
Avslutas: 12 AUG 20:58
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  150 kr
Lennart Cederstam
nr. 632208

Lennart Cederstam olja på pannå, signerad 1965, 74x46

Budgivare 1 2022-08-12 20:55:06 200 kr
Budgivare 3 2022-08-12 20:10:40 175 kr
Budgivare 1 2022-08-12 19:57:39 150 kr
Budgivare 3 2022-08-12 11:20:02 125 kr
Budgivare 1 2022-08-11 22:29:11 100 kr
Budgivare 2 2022-08-06 22:13:47 75 kr
Budgivare 1 2022-08-06 12:29:13 50 kr