Auktionen avslutad:
1 100 kr
Avslutas: 11 AUG 21:23
Utropspris:  1 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Mountainbike
nr. 632211

Mountainbike, 24 tum, från Kayoba, 21 växlar och har en dämpad framgaffel.

Anmärkningar: Nyskick.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (24 bud)
Budgivare 4 2022-08-11 21:20:25 1 100 kr
Budgivare 3 2022-08-11 09:46:28 1 000 kr
Budgivare 4 2022-08-11 21:18:42 950 kr
Budgivare 3 2022-08-11 09:46:28 900 kr
Budgivare 4 2022-08-11 21:17:35 850 kr
Budgivare 3 2022-08-11 09:46:28 800 kr
Budgivare 4 2022-08-11 21:17:24 750 kr
Budgivare 3 2022-08-11 09:46:28 700 kr
Budgivare 4 2022-08-11 21:17:13 650 kr
Budgivare 3 2022-08-11 09:46:28 600 kr
Budgivare 4 2022-08-11 00:09:54 550 kr
Budgivare 3 2022-08-10 22:51:14 500 kr
Budgivare 4 2022-08-11 00:09:49 450 kr
Budgivare 3 2022-08-10 22:51:14 400 kr
Budgivare 4 2022-08-11 00:09:46 350 kr
Budgivare 3 2022-08-10 22:51:14 300 kr
Budgivare 4 2022-08-11 00:09:41 250 kr
Budgivare 3 2022-08-10 22:51:14 200 kr
Budgivare 4 2022-08-11 00:09:36 175 kr
Budgivare 3 2022-08-10 22:51:14 150 kr
Budgivare 4 2022-08-11 00:09:31 125 kr
Budgivare 3 2022-08-10 22:51:14 100 kr
Budgivare 2 2022-08-10 17:01:14 75 kr
Budgivare 1 2022-08-08 21:20:37 50 kr