Aktuellt bud:
350 kr

Bjud!
Avslutas: 13 AUG 19:06
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
7h, 22m, 9s
Malmö
Spara i minneslista
Folkdräkt Oxie
nr. 632217

Folkdräkt Oxie härad, barnstorlek

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 2 2022-08-09 17:54:14 350 kr
Budgivare 1 2022-08-12 19:13:10 300 kr
Budgivare 2 2022-08-09 17:54:14 250 kr
Budgivare 1 2022-08-12 19:13:05 200 kr
Budgivare 2 2022-08-09 17:54:14 175 kr
Budgivare 1 2022-08-12 19:12:59 150 kr
Budgivare 2 2022-08-09 17:54:14 125 kr
Budgivare 1 2022-08-12 18:55:56 100 kr
Budgivare 2 2022-08-09 17:54:14 75 kr
Budgivare 1 2022-08-07 11:46:54 50 kr