Auktionen avslutad:
100 kr
Avslutas: 11 AUG 19:24
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Apoteksflaskor
nr. 632226

Apoteksflaskor mm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 2 2022-08-10 22:28:33 100 kr
Budgivare 1 2022-08-09 01:36:06 75 kr
Budgivare 2 2022-08-10 22:28:29 75 kr
Budgivare 1 2022-08-09 01:36:03 50 kr