Auktionen avslutad:
550 kr
Avslutas: 12 AUG 19:20
Utropspris:  1 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Silverskedar
nr. 632244

Silverskedar (kaffe), 12 st. Jugend GAB, Stockholm, 1911. V= 133 g.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (14 bud)
Budgivare 7 2022-08-11 20:29:07 550 kr
Budgivare 5 2022-08-07 11:53:14 500 kr
Budgivare 6 2022-08-07 19:07:06 500 kr
Budgivare 5 2022-08-07 11:53:14 350 kr
Budgivare 2 2022-08-06 23:25:09 300 kr
Budgivare 4 2022-08-06 22:51:22 250 kr
Budgivare 2 2022-08-06 23:25:07 250 kr
Budgivare 4 2022-08-06 22:51:11 200 kr
Budgivare 2 2022-08-06 22:30:56 175 kr
Budgivare 4 2022-08-06 22:25:40 150 kr
Budgivare 2 2022-08-06 14:32:41 125 kr
Budgivare 3 2022-08-06 14:25:13 100 kr
Budgivare 2 2022-08-05 22:44:48 75 kr
Budgivare 1 2022-08-05 20:00:51 50 kr