Aktuellt bud:
450 kr

Bjud!
Avslutas: 12 AUG 19:25
Utropspris:  2 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
2d, 3h, 42m, 16s
Karlskrona
Spara i minneslista
Halsband
nr. 632245

Halsband, Bärnsten med silverhalsband. + halsband med örhänge.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 5 2022-08-09 09:07:11 450 kr
Budgivare 7 2022-08-08 23:43:56 400 kr
Budgivare 5 2022-08-08 08:05:12 350 kr
Budgivare 6 2022-08-08 07:41:53 300 kr
Budgivare 5 2022-08-07 16:46:57 250 kr
Budgivare 4 2022-08-07 11:02:57 200 kr
Budgivare 3 2022-08-06 08:32:24 175 kr
Budgivare 1 2022-08-05 19:38:05 150 kr
Budgivare 3 2022-08-06 08:32:22 125 kr
Budgivare 1 2022-08-05 19:38:05 100 kr
Budgivare 2 2022-08-05 20:16:39 75 kr
Budgivare 1 2022-08-05 19:38:05 50 kr