Aktuellt bud:
0 kr

Bjud!
Avslutas: 13 AUG 19:58
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
9h, 22m, 20s
Malmö
Spara i minneslista
Sigvard Börtz
nr. 632288

Sigvard Börtz, olja på pannå, 39x31

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (0 bud)