Aktuellt bud:
50 kr

Bjud!
Avslutas: 13 AUG 20:04
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
3d, 3h, 7m, 46s
Malmö
Spara i minneslista
Manschettknappar
nr. 632292

Manschettknappar, slipsklämmor, knappar och pins

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (1 bud)
Budgivare 1 2022-08-06 20:31:20 50 kr