Auktionen avslutad:
175 kr
Avslutas: 12 AUG 20:15
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Hög
nr. 632299

Hög hatt, Storlek 56. originalkartong.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 4 2022-08-12 18:14:33 175 kr
Budgivare 3 2022-08-12 15:38:13 150 kr
Budgivare 4 2022-08-08 16:27:55 125 kr
Budgivare 3 2022-08-06 16:01:27 100 kr
Budgivare 2 2022-08-06 00:00:56 75 kr
Budgivare 1 2022-08-05 20:46:55 50 kr