Auktionen avslutad:
550 kr
Avslutas: 11 AUG 19:57
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Klyvsåg Evolution
nr. 632337

Klyvsåg Evolution

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (15 bud)
Budgivare 2 2022-08-11 19:54:31 550 kr
Budgivare 8 2022-08-09 20:48:52 500 kr
Budgivare 2 2022-08-11 19:53:16 500 kr
Budgivare 8 2022-08-09 20:48:52 450 kr
Budgivare 6 2022-08-09 06:35:10 400 kr
Budgivare 7 2022-08-09 02:42:26 350 kr
Budgivare 6 2022-08-06 20:53:22 300 kr
Budgivare 5 2022-08-06 15:14:07 250 kr
Budgivare 3 2022-08-04 21:18:55 200 kr
Budgivare 4 2022-08-06 14:14:24 175 kr
Budgivare 3 2022-08-04 21:18:55 150 kr
Budgivare 4 2022-08-06 14:14:16 125 kr
Budgivare 3 2022-08-04 21:18:55 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 20:41:27 75 kr
Budgivare 1 2022-08-04 20:23:35 50 kr