Auktionen avslutad:
125 kr
Avslutas: 11 AUG 19:58
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Persienner
nr. 632341

Persienner ett parti

Anmärkningar: Obegagnade

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 2 2022-08-11 10:47:15 125 kr
Budgivare 3 2022-08-11 19:54:02 100 kr
Budgivare 2 2022-08-11 10:47:15 75 kr
Budgivare 1 2022-08-08 20:13:53 50 kr