Auktionen avslutad:
200 kr
Avslutas: 11 AUG 19:59
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Hålsågar
nr. 632342

Hålsågar olika sorter stort parti

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 5 2022-08-11 19:49:13 200 kr
Budgivare 4 2022-08-11 18:08:32 175 kr
Budgivare 3 2022-08-11 10:53:24 150 kr
Budgivare 4 2022-08-11 18:08:24 150 kr
Budgivare 3 2022-08-11 10:53:24 125 kr
Budgivare 2 2022-08-07 08:39:34 100 kr
Budgivare 2 2022-08-07 08:39:34 75 kr
Budgivare 1 2022-08-04 22:26:01 50 kr