Aktuellt bud:
850 kr

Bjud!
Avslutas: 13 AUG 21:26
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
3d, 6h, 5m, 22s
Malmö
Spara i minneslista
Luftgevär
nr. 632365

Luftgevär, BSF mod S60, L=111

Anmärkningar: testad fungerar

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (20 bud)
Budgivare 6 2022-08-07 18:47:19 850 kr
Budgivare 9 2022-08-09 02:40:02 800 kr
Budgivare 6 2022-08-07 18:47:19 750 kr
Budgivare 8 2022-08-07 23:57:01 700 kr
Budgivare 6 2022-08-07 18:47:19 650 kr
Budgivare 7 2022-08-07 18:18:02 600 kr
Budgivare 6 2022-08-07 18:16:16 550 kr
Budgivare 7 2022-08-07 18:17:09 500 kr
Budgivare 6 2022-08-07 18:16:16 450 kr
Budgivare 7 2022-08-07 18:16:51 400 kr
Budgivare 6 2022-08-07 18:16:16 350 kr
Budgivare 7 2022-08-07 18:16:45 300 kr
Budgivare 6 2022-08-07 18:16:16 250 kr
Budgivare 7 2022-08-07 18:16:39 200 kr
Budgivare 6 2022-08-07 18:16:16 175 kr
Budgivare 5 2022-08-07 16:36:18 150 kr
Budgivare 4 2022-08-07 13:45:05 125 kr
Budgivare 3 2022-08-07 08:12:51 100 kr
Budgivare 2 2022-08-06 23:03:22 75 kr
Budgivare 1 2022-08-06 22:34:54 50 kr