Auktionen avslutad:
100 kr
Avslutas: 12 AUG 19:14
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Pojkcykel Mustang
nr. 632376

Pojkcykel Mustang

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (3 bud)
Budgivare 1 2022-08-12 10:14:38 100 kr
Budgivare 2 2022-08-11 18:15:27 75 kr
Budgivare 1 2022-08-08 20:17:09 50 kr