Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 12 AUG 19:53
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Nysilverföremål
nr. 632441

Nysilverföremål mm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 4 2022-08-12 19:50:12 300 kr
Budgivare 3 2022-08-12 19:43:47 250 kr
Budgivare 4 2022-08-12 19:50:02 200 kr
Budgivare 3 2022-08-12 19:43:47 175 kr
Budgivare 4 2022-08-12 19:42:45 150 kr
Budgivare 3 2022-08-12 09:22:22 125 kr
Budgivare 2 2022-08-12 08:12:36 100 kr
Budgivare 1 2022-08-11 20:33:15 75 kr
Budgivare 1 2022-08-11 20:33:15 50 kr