Aktuellt bud:
300 kr

Bjud!
Avslutas: 12 AUG 20:04
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  400 kr
Läs mer
2d, 3h, 56m, 0s
Kristianstad
Spara i minneslista
Tvättmaskin
nr. 632499

Tvättmaskin, toppmatad, Wirlpool, 7 kg, 40 x 62, H = 88

Anmärkningar: Funktion okänd

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 5 2022-08-08 21:07:57 300 kr
Budgivare 4 2022-08-08 20:19:09 250 kr
Budgivare 5 2022-08-08 21:07:36 200 kr
Budgivare 4 2022-08-08 20:19:09 175 kr
Budgivare 5 2022-08-08 21:07:27 150 kr
Budgivare 4 2022-08-08 20:19:09 125 kr
Budgivare 3 2022-08-08 17:47:38 100 kr
Budgivare 2 2022-08-07 23:01:34 75 kr
Budgivare 1 2022-08-06 22:41:38 50 kr