Auktionen avslutad:
1 100 kr
Avslutas: 13 AUG 19:03
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Stol
nr. 632521

Stol, allmoge, daterad 1785

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 2 2022-08-08 10:51:41 1 100 kr
Budgivare 5 2022-08-13 13:07:12 1 000 kr
Budgivare 2 2022-08-08 10:51:41 650 kr
Budgivare 5 2022-08-13 09:03:50 600 kr
Budgivare 2 2022-08-08 10:51:41 550 kr
Budgivare 4 2022-08-11 20:43:51 500 kr
Budgivare 2 2022-08-08 10:51:41 450 kr
Budgivare 4 2022-08-11 20:43:37 400 kr
Budgivare 2 2022-08-08 10:51:41 350 kr
Budgivare 3 2022-08-09 01:35:01 300 kr
Budgivare 2 2022-08-08 10:51:41 75 kr
Budgivare 1 2022-08-07 22:15:43 50 kr