Auktionen avslutad:
125 kr
Avslutas: 17 AUG 19:25
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Blekinge
nr. 632968

Blekinge söm. m.m.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 3 2022-08-17 19:21:35 125 kr
Budgivare 2 2022-08-17 18:58:42 100 kr
Budgivare 2 2022-08-17 18:58:28 75 kr
Budgivare 1 2022-08-11 23:38:57 50 kr