Tina Lundgren 2008 od 51x61
Följerätt: JA
Läs mer om följerätt här.
Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.
Budgivare 4 | 2022-09-04 20:15:39 | 2 100 kr |
Budgivare 12 | 2022-09-04 20:09:34 | 2 000 kr |
Budgivare 3 | 2022-09-04 19:42:31 | 1 900 kr |
Budgivare 12 | 2022-09-04 18:05:46 | 1 800 kr |
Budgivare 11 | 2022-08-31 08:05:23 | 1 700 kr |
Budgivare 12 | 2022-09-04 18:05:18 | 1 600 kr |
Budgivare 11 | 2022-08-31 08:05:23 | 1 500 kr |
Budgivare 9 | 2022-08-30 22:49:15 | 1 400 kr |
Budgivare 10 | 2022-08-30 23:30:31 | 1 400 kr |
Budgivare 9 | 2022-08-30 22:49:15 | 1 300 kr |
Budgivare 8 | 2022-08-30 13:54:58 | 1 200 kr |
Budgivare 8 | 2022-08-30 13:54:58 | 1 000 kr |
Budgivare 3 | 2022-08-30 20:56:37 | 950 kr |
Budgivare 8 | 2022-08-30 13:54:58 | 900 kr |
Budgivare 3 | 2022-08-30 20:39:49 | 850 kr |
Budgivare 8 | 2022-08-30 13:54:58 | 800 kr |
Budgivare 3 | 2022-08-30 20:39:41 | 750 kr |
Budgivare 8 | 2022-08-30 13:54:58 | 700 kr |
Budgivare 3 | 2022-08-30 12:45:18 | 650 kr |
Budgivare 7 | 2022-08-30 09:11:40 | 600 kr |
Budgivare 3 | 2022-08-30 08:18:58 | 550 kr |
Budgivare 4 | 2022-08-29 20:25:43 | 500 kr |
Budgivare 2 | 2022-08-30 06:16:25 | 500 kr |
Budgivare 4 | 2022-08-29 20:25:43 | 450 kr |
Budgivare 6 | 2022-08-29 23:58:54 | 400 kr |
Budgivare 4 | 2022-08-29 20:25:43 | 350 kr |
Budgivare 5 | 2022-08-29 21:56:38 | 300 kr |
Budgivare 4 | 2022-08-29 20:25:43 | 250 kr |
Budgivare 5 | 2022-08-29 21:53:11 | 200 kr |
Budgivare 4 | 2022-08-29 20:25:43 | 125 kr |
Budgivare 3 | 2022-08-29 15:39:57 | 100 kr |
Budgivare 2 | 2022-08-28 21:37:22 | 75 kr |
Budgivare 1 | 2022-08-28 21:16:55 | 50 kr |