Auktionen avslutad:
125 kr
Avslutas: 24 SEP 19:05
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Porslinsdelar
nr. 638914

Porslinsdelar, bl.a. Jasba. Tyskland.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 4 2022-09-24 19:02:36 125 kr
Budgivare 3 2022-09-22 21:45:08 100 kr
Budgivare 2 2022-09-21 15:08:27 75 kr
Budgivare 1 2022-09-18 10:39:23 50 kr