Auktionen avslutad:
500 kr
Avslutas: 24 SEP 19:14
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Piedestaler
nr. 639916

Piedestaler med marmorskiva, 2 st, H=36 och mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (15 bud)
Budgivare 5 2022-09-24 19:02:40 500 kr
Budgivare 7 2022-09-24 11:10:28 450 kr
Budgivare 6 2022-09-23 22:08:41 400 kr
Budgivare 3 2022-09-19 23:57:00 350 kr
Budgivare 5 2022-09-19 17:14:23 300 kr
Budgivare 3 2022-09-19 23:56:53 300 kr
Budgivare 5 2022-09-19 17:14:08 250 kr
Budgivare 3 2022-09-19 01:08:07 200 kr
Budgivare 5 2022-09-18 16:23:44 175 kr
Budgivare 3 2022-09-19 01:07:51 175 kr
Budgivare 5 2022-09-18 15:34:54 150 kr
Budgivare 4 2022-09-18 14:08:26 125 kr
Budgivare 3 2022-09-18 11:18:10 100 kr
Budgivare 2 2022-09-17 21:09:32 75 kr
Budgivare 1 2022-09-17 19:57:19 50 kr