Auktionen avslutad:
200 kr
Avslutas: 24 SEP 19:00
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Skulptur
nr. 639990

Skulptur, patinerad metall på sockel 1900/2000-tal H=33

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 5 2022-09-24 18:56:58 200 kr
Budgivare 4 2022-09-24 11:23:51 175 kr
Budgivare 3 2022-09-20 08:46:28 150 kr
Budgivare 1 2022-09-20 13:54:11 150 kr
Budgivare 3 2022-09-18 18:34:10 125 kr
Budgivare 2 2022-09-17 21:54:34 100 kr
Budgivare 3 2022-09-18 18:34:05 100 kr
Budgivare 2 2022-09-17 21:54:34 75 kr
Budgivare 1 2022-09-17 21:00:06 50 kr