Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 24 SEP 19:02
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Figurin
nr. 639996

Figurin på sockel, nysilver/metall H=26

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 3 2022-09-23 20:03:56 300 kr
Budgivare 5 2022-09-21 18:08:50 250 kr
Budgivare 6 2022-09-21 15:35:30 200 kr
Budgivare 5 2022-09-21 18:08:46 200 kr
Budgivare 6 2022-09-21 15:35:30 175 kr
Budgivare 5 2022-09-21 08:05:05 150 kr
Budgivare 4 2022-09-18 21:19:05 125 kr
Budgivare 3 2022-09-18 18:45:02 100 kr
Budgivare 2 2022-09-18 09:09:50 75 kr
Budgivare 1 2022-09-18 05:51:06 50 kr