Auktionen avslutad:
1 700 kr
Avslutas: 24 SEP 19:09
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Bordslampa
nr. 639998

Bordslampa 1900-tal mässing/sten/glas H=69

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (31 bud)
Budgivare 9 2022-09-24 19:06:10 1 700 kr
Budgivare 7 2022-09-24 19:03:42 1 600 kr
Budgivare 9 2022-09-24 19:01:03 1 500 kr
Budgivare 7 2022-09-24 19:02:53 1 400 kr
Budgivare 9 2022-09-24 19:01:03 1 300 kr
Budgivare 7 2022-09-24 18:58:06 1 200 kr
Budgivare 9 2022-09-24 18:40:47 1 100 kr
Budgivare 9 2022-09-24 18:40:47 1 000 kr
Budgivare 7 2022-09-24 18:57:24 950 kr
Budgivare 9 2022-09-24 18:40:47 800 kr
Budgivare 7 2022-09-24 17:40:25 750 kr
Budgivare 9 2022-09-24 18:40:09 700 kr
Budgivare 7 2022-09-24 17:40:25 650 kr
Budgivare 9 2022-09-24 18:39:05 600 kr
Budgivare 7 2022-09-24 17:40:25 550 kr
Budgivare 9 2022-09-24 18:38:33 500 kr
Budgivare 7 2022-09-24 17:40:25 450 kr
Budgivare 8 2022-09-24 18:37:05 400 kr
Budgivare 7 2022-09-24 17:40:25 350 kr
Budgivare 8 2022-09-24 18:36:48 300 kr
Budgivare 7 2022-09-24 17:40:25 250 kr
Budgivare 6 2022-09-23 22:15:00 200 kr
Budgivare 4 2022-09-19 17:15:12 175 kr
Budgivare 5 2022-09-23 17:56:53 175 kr
Budgivare 4 2022-09-18 15:33:30 150 kr
Budgivare 2 2022-09-17 20:59:46 125 kr
Budgivare 3 2022-09-17 21:56:04 125 kr
Budgivare 2 2022-09-17 20:59:46 100 kr
Budgivare 1 2022-09-17 20:08:30 75 kr
Budgivare 2 2022-09-17 20:59:36 75 kr
Budgivare 1 2022-09-17 20:08:30 50 kr