Auktionen avslutad:
1 800 kr
Avslutas: 24 SEP 19:05
Utropspris:  2 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Mat
nr. 640000

Mat kaffe servisdelar Villeroy & Boch Switch 3

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (33 bud)
Budgivare 4 2022-09-20 21:56:13 1 800 kr
Budgivare 3 2022-09-18 18:43:17 1 700 kr
Budgivare 4 2022-09-20 21:56:06 1 700 kr
Budgivare 3 2022-09-18 18:43:17 1 600 kr
Budgivare 4 2022-09-20 21:55:48 1 500 kr
Budgivare 3 2022-09-18 18:43:17 1 400 kr
Budgivare 4 2022-09-20 21:55:41 1 300 kr
Budgivare 3 2022-09-18 18:43:17 1 200 kr
Budgivare 1 2022-09-17 19:35:44 1 100 kr
Budgivare 2 2022-09-18 01:29:24 1 100 kr
Budgivare 1 2022-09-17 19:35:44 1 000 kr
Budgivare 2 2022-09-18 01:29:22 950 kr
Budgivare 1 2022-09-17 19:35:44 900 kr
Budgivare 2 2022-09-18 01:27:14 850 kr
Budgivare 1 2022-09-17 19:35:44 800 kr
Budgivare 2 2022-09-18 01:27:10 750 kr
Budgivare 1 2022-09-17 19:35:44 700 kr
Budgivare 2 2022-09-18 01:27:08 650 kr
Budgivare 1 2022-09-17 19:35:44 600 kr
Budgivare 2 2022-09-18 01:27:07 550 kr
Budgivare 1 2022-09-17 19:35:44 500 kr
Budgivare 2 2022-09-18 01:27:05 450 kr
Budgivare 1 2022-09-17 19:35:44 400 kr
Budgivare 2 2022-09-18 01:27:03 350 kr
Budgivare 1 2022-09-17 19:35:44 300 kr
Budgivare 2 2022-09-18 01:27:01 250 kr
Budgivare 1 2022-09-17 19:35:44 200 kr
Budgivare 2 2022-09-18 01:26:58 175 kr
Budgivare 1 2022-09-17 19:35:44 150 kr
Budgivare 2 2022-09-18 01:26:56 125 kr
Budgivare 1 2022-09-17 19:35:44 100 kr
Budgivare 2 2022-09-18 01:26:54 75 kr
Budgivare 1 2022-09-17 19:35:44 50 kr