Auktionen avslutad:
1 500 kr
Avslutas: 24 SEP 19:13
Utropspris:  1 200 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Bordslampa
nr. 640001

Bordslampa 1900/2000-tal, patinerad metall & glas H=73

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (25 bud)
Budgivare 14 2022-09-24 19:10:40 1 500 kr
Budgivare 13 2022-09-24 19:08:27 1 400 kr
Budgivare 14 2022-09-24 19:06:45 1 300 kr
Budgivare 13 2022-09-24 19:04:26 1 200 kr
Budgivare 12 2022-09-24 18:59:27 1 100 kr
Budgivare 11 2022-09-24 15:44:56 1 000 kr
Budgivare 12 2022-09-24 18:59:22 950 kr
Budgivare 11 2022-09-24 15:44:56 750 kr
Budgivare 9 2022-09-23 17:57:18 700 kr
Budgivare 10 2022-09-23 21:20:06 650 kr
Budgivare 9 2022-09-23 17:57:18 600 kr
Budgivare 8 2022-09-22 10:04:39 550 kr
Budgivare 8 2022-09-22 10:04:39 450 kr
Budgivare 5 2022-09-23 12:48:49 400 kr
Budgivare 8 2022-09-22 10:04:39 350 kr
Budgivare 5 2022-09-21 15:21:25 300 kr
Budgivare 7 2022-09-20 13:07:03 250 kr
Budgivare 6 2022-09-20 13:04:35 200 kr
Budgivare 4 2022-09-19 03:19:57 175 kr
Budgivare 5 2022-09-18 13:38:10 150 kr
Budgivare 4 2022-09-18 05:42:53 125 kr
Budgivare 3 2022-09-17 21:50:14 100 kr
Budgivare 1 2022-09-17 20:58:48 75 kr
Budgivare 2 2022-09-17 21:44:11 75 kr
Budgivare 1 2022-09-17 20:58:38 50 kr