Auktionen avslutad:
1 300 kr
Avslutas: 24 SEP 19:09
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Fåtölj Ikea Hager
nr. 640002

Fåtölj Ikea Hager 70-tal med fotpall

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (22 bud)
Budgivare 7 2022-09-24 19:05:54 1 300 kr
Budgivare 6 2022-09-24 19:06:22 1 200 kr
Budgivare 7 2022-09-24 19:05:54 1 100 kr
Budgivare 6 2022-09-24 15:48:19 1 000 kr
Budgivare 1 2022-09-23 20:05:09 950 kr
Budgivare 6 2022-09-24 08:27:40 950 kr
Budgivare 1 2022-09-23 20:05:09 900 kr
Budgivare 6 2022-09-24 08:25:03 850 kr
Budgivare 1 2022-09-23 20:05:09 800 kr
Budgivare 6 2022-09-22 16:07:07 750 kr
Budgivare 5 2022-09-22 09:19:22 700 kr
Budgivare 4 2022-09-20 20:43:23 650 kr
Budgivare 3 2022-09-19 02:12:35 600 kr
Budgivare 1 2022-09-17 20:40:06 550 kr
Budgivare 3 2022-09-19 02:12:25 500 kr
Budgivare 1 2022-09-17 20:40:06 450 kr
Budgivare 3 2022-09-19 02:12:04 400 kr
Budgivare 1 2022-09-17 20:40:06 350 kr
Budgivare 2 2022-09-18 22:36:27 300 kr
Budgivare 1 2022-09-17 20:40:06 100 kr
Budgivare 2 2022-09-18 22:35:59 75 kr
Budgivare 1 2022-09-17 20:40:06 50 kr